KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14362198
nr 1436 2198
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Signerad, daterad, -56. Bildmått: 23x29, yttermått inklusive ram: 39x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:46:11
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz